RK73G1HTTC3300F
MFR.Part #
RK73G1HTTC3300F
JLCPCB Part #
C4293293
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS