RN731ETTP1821C25
MFR.Part #
RN731ETTP1821C25
JLCPCB Part #
C3978392
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS