RN73H2BTTD8562B05
MFR.Part #
RN73H2BTTD8562B05
JLCPCB Part #
C4161648
Description
-55℃~+155℃ 250mW 85.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS