SG73S2ATTD915G
MFR.Part #
SG73S2ATTD915G
JLCPCB Part #
C4187244
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS