SG73G2BTTD3902C
MFR.Part #
SG73G2BTTD3902C
JLCPCB Part #
C7310634
Description
-55℃~+155℃ 39kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS