SG73G2BTTD39R2C
MFR.Part #
SG73G2BTTD39R2C
JLCPCB Part #
C5749908
Description
-55℃~+155℃ 39.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS