RN73R2ETTD8870B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD8870B50
JLCPCB Part #
C2609273
Description
-55℃~+155℃ 250mW 887Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS