SG73G2ATTD7323C
MFR.Part #
SG73G2ATTD7323C
JLCPCB Part #
C6295354
Description
-55℃~+155℃ 500mW 732kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS