SG73S2ATTD1472F
MFR.Part #
SG73S2ATTD1472F
JLCPCB Part #
C4243698
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS