SG73G2ATTD7322C
MFR.Part #
SG73G2ATTD7322C
JLCPCB Part #
C6677425
Description
-55℃~+155℃ 500mW 73.2kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS