SG73G2ATTD4323C
MFR.Part #
SG73G2ATTD4323C
JLCPCB Part #
C7310417
Description
-55℃~+155℃ 432kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS