SG73G2ATTD5622C
MFR.Part #
SG73G2ATTD5622C
JLCPCB Part #
C5750460
Description
-55℃~+155℃ 500mW 56.2kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS