RN73H2ATTD5691F25
MFR.Part #
RN73H2ATTD5691F25
JLCPCB Part #
C2510385
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.69kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS