MCR10EZPF4751
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MCR10EZPF4751
JLCPCB Part #
C19286260
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS