SG73P2BTTD1243F
MFR.Part #
SG73P2BTTD1243F
JLCPCB Part #
C4341522
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS