SG73P2ARTTD104J
MFR.Part #
SG73P2ARTTD104J
JLCPCB Part #
C6221350
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS