SG73G2ATTD3921C
MFR.Part #
SG73G2ATTD3921C
JLCPCB Part #
C7310410
Description
-55℃~+155℃ 3.92kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS