SG73G2BTTD3921C
MFR.Part #
SG73G2BTTD3921C
JLCPCB Part #
C5893932
Description
-55℃~+155℃ 3.92kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS