SG73G2ATTD3901C
MFR.Part #
SG73G2ATTD3901C
JLCPCB Part #
C5750419
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS