RK73B3ATTE473G
MFR.Part #
RK73B3ATTE473G
JLCPCB Part #
C6270141
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 47kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS