RN73H2BTTD40R2C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD40R2C25
JLCPCB Part #
C2557014
Description
-55℃~+155℃ 250mW 40.2Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS