RN73R2ATTD1373F50
MFR.Part #
RN73R2ATTD1373F50
JLCPCB Part #
C2502064
Description
-55℃~+155℃ 125mW 137kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS