ERJ-U06D6812V
MFR.Part #
ERJ-U06D6812V
JLCPCB Part #
C4301318
Description
-55℃~+155℃ 125mW 68.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS