SG73G2ATTD3573C
MFR.Part #
SG73G2ATTD3573C
JLCPCB Part #
C6481791
Description
-55℃~+155℃ 357kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS