RN732BTTD5830C10
MFR.Part #
RN732BTTD5830C10
JLCPCB Part #
C4302207
Description
-55℃~+155℃ 125mW 583Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS