SR732ATTD33LJ
MFR.Part #
SR732ATTD33LJ
JLCPCB Part #
C2601463
Description
-55℃~+150℃ 333mW 33mΩ Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS