RN73H1ETTP8251D10
MFR.Part #
RN73H1ETTP8251D10
JLCPCB Part #
C4093245
Description
63mW 8.25kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS