SG73G2ATTD2942C
MFR.Part #
SG73G2ATTD2942C
JLCPCB Part #
C6220646
Description
-55℃~+155℃ 29.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS