SG73G2ATTD2942D
MFR.Part #
SG73G2ATTD2942D
JLCPCB Part #
C7076880
Description
-55℃~+155℃ 29.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS