ERJ-P6WF6490V
MFR.Part #
ERJ-P6WF6490V
JLCPCB Part #
C4060308
Description
-55℃~+155℃ 500mW 649Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS