RK73G1JTTD1051C
MFR.Part #
RK73G1JTTD1051C
JLCPCB Part #
C2580710
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS