SG73G2ATTD19R6D
MFR.Part #
SG73G2ATTD19R6D
JLCPCB Part #
C7076832
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS