SG73G2ATTD19R1D
MFR.Part #
SG73G2ATTD19R1D
JLCPCB Part #
C7076830
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS