RN731JTTD1010F50
MFR.Part #
RN731JTTD1010F50
JLCPCB Part #
C4215068
Description
-55℃~+155℃ 101Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS