RN73H1JTTD4023C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4023C25
JLCPCB Part #
C4283795
Description
100mW 402kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS