SG733ATTE822K
MFR.Part #
SG733ATTE822K
JLCPCB Part #
C4011321
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.2kΩ Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS