CRCW25129R31FNTG
MFR.Part #
CRCW25129R31FNTG
JLCPCB Part #
C2147653
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 9.31Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount