SG73S2ETTD202G
MFR.Part #
SG73S2ETTD202G
JLCPCB Part #
C4314519
Description
-55℃~+155℃ 2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS