SR73W3ATTE1R5G
MFR.Part #
SR73W3ATTE1R5G
JLCPCB Part #
C2601725
Description
-55℃~+150℃ 1.5Ω 1W Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS