SR732BTTD1R69F
MFR.Part #
SR732BTTD1R69F
JLCPCB Part #
C2599991
Description
-55℃~+150℃ 1.69Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS