SG732HTTE561M
MFR.Part #
SG732HTTE561M
JLCPCB Part #
C4220749
Description
-55℃~+155℃ 560Ω 750mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS