WK73S2BTTDR243F
MFR.Part #
WK73S2BTTDR243F
JLCPCB Part #
C7117402
Description
-55℃~+155℃ 243mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS