SG732HTTE562M
MFR.Part #
SG732HTTE562M
JLCPCB Part #
C4040363
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 750mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS