RT2010DKE07158KL
MFR.Part #
RT2010DKE07158KL
JLCPCB Part #
C1715795
Description
-55℃~+125℃ 158kΩ 200V 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS