RN732BTTD6191D50
MFR.Part #
RN732BTTD6191D50
JLCPCB Part #
C4190530
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.19kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS