SG732ATTD103M
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG732ATTD103M
JLCPCB Part #
C4114261
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS