RK73B1HTTC221G
MFR.Part #
RK73B1HTTC221G
JLCPCB Part #
C2575886
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS