RN73H2BTTD3651C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD3651C50
JLCPCB Part #
C2556433
Description
250mW 3.65kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS