SG732ATTD100M
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG732ATTD100M
JLCPCB Part #
C4224059
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 125mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS