SG732ATTD183M
MFR.Part #
SG732ATTD183M
JLCPCB Part #
C4131027
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18kΩ Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS